Dieses Plugin ist nicht mit den jüngsten 3 Hauptversionen von WordPress getestet worden. Es wird möglicherweise nicht mehr gewartet oder unterstützt und kann Kompatibilitätsprobleme haben, wenn es mit neueren Versionen von WordPress verwendet wird.

WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi

Beschreibung

Mobil seo’nun önem kazandığı bu zamanlarda, sitelerimize mobilden cihazlardan erişim artmış durumda. Bu durumda ziyaretçileriniz ile daha hızlı iletişim kurmak için bu eklentiyi geliştirdik. Sadece mobil cihazlardan erişim yapıldığında görülen telefon ve whatsapp butonları sayesinde ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürün. Eklenti ile ilgili destek almak için bu sayfayı kullanabilirsiniz

Eklenti Videosu

Murat Bütün

WordPress ve WooCommerce ile ilgili kısa kodlar güncel yazılar için blog sayfamı takip edebilirsiniz.

Screenshots

Installation

Eklentiyi indirip /wp-content/plugins dizinine atın. WordPress eklentiler ekranından aktif edin. İletişim bilgilerinizi girmek için Eklentiler > Mobil İletişim sayfasına tıklayın. Eklenti kurulumu ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

FAQ

Destek

Eklenti ile ilgili destek almak için tıklayınız. Eklentiyi geliştirmek veya kişiselleştirmek istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ve Whatsapp Butonları Dışında Ekleme Yapabilir miyim?

Telefon ve whatsapp dışında bir buton ekleme isterseniz benimle iletişime geçin bir sonraki sürümde eklemeyi yapalım.

Rezensionen

10. September 2017
Eklenti ile ilgili geliştirilmesini istediğiniz yerleri bu başlık altında yazabilirsiniz.
Lies alle 2 Rezensionen

Mitwirkende & Entwickler

„WordPress Mobil Cihazlar icin Hizli Iletisim Eklentisi“ ist Open-Source-Software. Folgende Menschen haben an diesem Plugin mitgewirkt:

Mitwirkende

Änderungsprotokoll

1.0

  • Eklenti wordpress.org’a Merhaba Dedi